Contact

Heeft u vragen over onze dienstverlening of behoefte aan een vrijblijvend gesprek? Neem dan gerust contact met ons op door onderstaand contactformulier in te vullen. Misschien is dat wel de eerste stap naar een prettige, langdurige samenwerking.

Contact
Sierat Administratiekantoor B.V. 
Nikkelstraat 3b
2984 AM Ridderkerk
T: 0180 425 688
F: 0180 427 912
M: 06 223 987 52
E: wil@sierat.nl

 

Contactpersonen:
Algemeen
W.P.J. (Wil) Sierat
wil@sierat.nl

 

Administratie en loonverwerking
R.J.J. (Rob) Sierat
rob@sierat.nl

 

P. (Peter) Blok
peter@sierat.nl

 

L. (Luisa) Baulde
luisa@sierat.nl

 

Fiscale aangiften
M. (Marja) den Hertog
marja@sierat.nl

 

M. (Marjan) Sierat
marjan@sierat.nl

 

KvK Rotterdam 24329314
Rabobank Ridderkerk 38.58.53.653